Bugatti випустить ще один бензиновий гіперкар | BOSS AUTO
укр|

Bugatti випустить ще один бензиновий гіперкар

Bugatti випустить ще один бензиновий гіперкар фото №1
Ще минулого літа на виставці Monterey Car Week гендиректор Bugatti Rimac Мате Рімац розповів колекціонеру Менні Хошбіну, що французька марка вже працює над новим гіперкаром, який прийде на зміну "Широну". На той момент молодий топ-менеджер та інженер не став вдаватися до подробиць, натякнувши лише, що широка публіка зможе побачити цю модель у районі 2024 року. Тепер же з`явилися деякі деталі.
Bugatti випустить ще один бензиновий гіперкар фото №2
В офіційному відео, присвяченому успіхам 2021 року і корпоративній структурі нового СП, Рімац, серед іншого, повідомив, що наступний гіперкар здивує опціями, що ніколи раніше не використовувалися на серійних автомобілях, і при цьому збереже двигун внутрішнього згоряння. При цьому він не уточнив, чи йдеться про нинішній могутній W16, який на Chiron в залежності від модифікації розвиває 1500 або 1600 к.с. Не виключено, що восьмилітровий агрегат із чотирма турбінами зроблять частиною гібридної силової установки. Таким же шляхом вирішила піти компанія Lamborghini, щоб зберегти V12 для спадкоємця «Авентадору».
Bugatti випустить ще один бензиновий гіперкар фото №3
Раніше Мате Рімац припустив можливість, що модельний ряд Bugatti розвиватиметься у несподіваному напрямку. Крім двомісних гіперкарів, компанія може випустити щось "абсолютно шалене", наприклад, купе з довгим капотом або навіть позашляховик. Ця гіпотетична модель також може стати гібридом. Ну а до кінця поточного десятиліття у «Бугатті» з`явиться повноцінний електромобіль, причому той самий Рімац пообіцяв, що це буде оригінальна розробка, а не копія його Rimac Nevera.

Доставляємо авто з США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто зі США в будь-якому місті України.