Porsche 911 GTS накачав м'язи і отримав нові опції | BOSS AUTO
укр|

Porsche 911 GTS накачав м'язи і отримав нові опції

Porsche 911 GTS накачав м'язи і отримав нові опції фото №1
У гамі варіантів актуального сімейства Porsche 911 (серії 992) з`явилося п`ять нових спорткарів з приставкою GTS до імені: Porsche 911 Carrera GTS Coupe і Cabriolet (з заднім приводом), плюс повнопривідні 911 Carrera 4 GTS Coupe і Cabriolet, 911 Targa 4 GTS. Їх оппозитная турбошестёрка 3.0 розвиває 480 к.с. і 570 Н • м. Це на 30 к.с. і 40 Н • м більше, ніж у нинішньої Каррери S. А в порівнянні з 911 GTS минулого покоління збільшення склало 30 л.с. і 20 Н • м.
Porsche 911 GTS накачав м'язи і отримав нові опції фото №2
Всі моделі 911 GTS використовують восьмиступінчастою «робот» PDK, який за бажанням можна замінити на семиступенчатую «механіку». Купе Carrera 4 GTS з «роботом» справляється з набором сотні з нуля за 3,3 с. Це на 0,3 с швидше, ніж аналогічна варіація в минулому поколінні після оновлення. Динаміка логічно відповідає положенню «джі-ті-есок» в лінійці 911-х. Для порівняння, Carrera 4S навіть з пакетом Sport Chrono прискорюється до ста за 3,4 с, орієнтований на трек 510-сильний 911 GT3 за ті ж 3,4, а ось 580-сильний 911 Turbo укладається в 2,8 с.
Porsche 911 GTS накачав м'язи і отримав нові опції фото №3
У версії Turbo була запозичена підвіска з адаптацією під GTS. У тому числі застосована концепція додаткових пружин на задній осі, за рахунок яких основні пружини залишаються підібраними в будь-яких умовах руху. Амортизатори PASM (Porsche Active Suspension Management) на GTS є стандартними. В купе і кабріолет на додачу зроблено заниження підвіски на 10 мм. У тарги шасі перенесено з моделі 911 Targa 4 S. Від Turbo взяті більш продуктивні гальма. А ще сімейство 911 GTS стало одним з перших, які отримали покращений мультимедійний комплекс PCM з додатковими функціями, спрощеним управлінням, інтеграцією Android Auto на додаток до вже існуючого Apple CarPlay.
Porsche 911 GTS накачав м'язи і отримав нові опції фото №4
Вперше для GTS можна докупити пакет Lightweight Design. За рахунок полегшеного акумулятора, більш легких заднього і бічних стекол, видалення задніх сидінь і передніх ковшоподібні сидінь з вуглеволокна споряджена маса таких «джі-ті-есок» знижується на 25 кг. Цей пакет буде йти одним комплектом з деякими аеродинамічними доповненнями і задньої керованої віссю. Але доступний він лише з листопада нинішнього року. У Німеччині GTS-моделі стартують з 140 981 євро. Для порівняння, купе 911 Turbo в Німеччині коштує від 189 176 євро.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.