Першому електрокару марки Rolls-Royce присвоєно ім'я Spectre | BOSS AUTO
укр|

Першому електрокару марки Rolls-Royce присвоєно ім'я Spectre

Першому електрокару марки Rolls-Royce присвоєно ім'я Spectre фото №1
Компанія Rolls-Royce Motor Cars сьогодні пред`явила закамуфльований прототип свого першого серійного електромобіля - купе Spectre, яке вийде на ринок в четвертому кварталі 2023 року. Програма дорожніх випробувань навіть не починалася: прототипам належить пройти 2,5 млн км «в будь-яких умовах і на будь-якій місцевості», щоб зімітувати «400-річну» експлуатацію. «Ви побачите ці тестові електромобілі на дорогах по всьому світу. Слідкуйте за ними, вони будуть на виду », - попередив гендиректор.
Першому електрокару марки Rolls-Royce присвоєно ім'я Spectre фото №2
Rolls-Royce наполегливо заперечує «спільне використання групової платформи», дистанціюючись від «візків» BMW Group. Мовляв, в основі електрокара лежить власна алюмінієва архітектура марки, вперше представлена ​​в 2017-м на «сьомому» Фантомі. Інші технічні питання на презентації (дев`ятихвилинного відео) не піднімалися. Компанія поглибилася в історію, згадала 102EX (2011) і 103EX (2016), прийшовши до висновку, що «пророцтво Чарльза Роллса збулося». Батько-засновник ще в 1900 році прогнозував успіх електрифікації, якій бренд Rolls-Royce піддасться цілком в 2030-м.


Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.