Прототип Klein Vision AirCar здійснив перший міжміський рейс | BOSS AUTO
укр|

Прототип Klein Vision AirCar здійснив перший міжміський рейс

Прототип Klein Vision AirCar здійснив перший міжміський рейс фото №1
Автомобіль-літак AirCar Prototype 1 від словацької компанії Klein Vision 28 червня завершив 35-хвилинний переліт з аеропорту Нітри в Братиславу. Таким чином під контролем управління цивільної авіації був досягнутий «ключовий етап» розробки, яку професор Штефан Кляйн почав в 2017 році. Після 142-й успішної посадки в Братиславі прототип «менш ніж за три хвилини» автоматично трансформувався в спорткар, склавши крила і хвіст. Загалом, AirCar наблизився до серійного виробництва.
Прототип Klein Vision AirCar здійснив перший міжміський рейс фото №2
На підході - AirCar Prototype 2 потужністю 300 к.с., який зможе розвивати в повітрі крейсерську швидкість в 162 вузла (300 км / ч) і долати за рейс 1000 км. Дослідний зразок ще очікує сертифікації в європейському агентстві EASA. У перспективі з`являться двомоторний і Амфібійна версії, а кабіна стане трьох-і чотиримісній. Ніякі терміни словаки не називають. Дизайн серійного Ейркара показує комп`ютерна анімація. Серед інших літаючих автомобілів слід згадати проекти Terrafugia Transition, PAL-V Liberty, Hyundai Urban Air Mobility, Audi Pop.Up Next.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.