Toyota Raize та Daihatsu Rocky стали послідовними гібридами | BOSS AUTO
укр|

Toyota Raize та Daihatsu Rocky стали послідовними гібридами

Toyota Raize та Daihatsu Rocky стали послідовними гібридами фото №1
Субкомпактні кросовери-близнюки Daihatsu Rocky та Toyota Raize отримали гібридну систему e-Smart на основі мотора 1.2 WA-VEX (82 к.с., 105 Н•м) із циклом Аткінсона. У ній ДВС обертає лише генератор для підживлення невеликої тягової батареї. Передні колеса з ДВС не пов`язані і наводяться виключно від електромотора з віддачею 106 л. (170 Н · м). Середня витрата палива в такій версії дорівнює 3,57 л/100 км за циклом WLTP.
Toyota Raize та Daihatsu Rocky стали послідовними гібридами фото №2
Одночасно японці трохи покращили оснащення Raize. Стандартним став комплекс помічників водія Smart Assist із запобіганням зіткнень, що володіє реакцією на пішоходів, у тому числі вночі, та з розпізнаванням знаків («цегла», максимальна швидкість та «стоп»). При наближенні водія до машини із ключем Raize запалює світло у салоні. А гібридний варіант отримав 100-вольтову розетку змінного струму на 1,5 кВт.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.