Автомобілі Bentley отримали твідову обробку салону | BOSS AUTO
укр|

Автомобілі Bentley отримали твідову обробку салону

Автомобілі Bentley отримали твідову обробку салону фото №1
Каталог Personal Commissioning від відділення Bentley Mulliner пропонує клієнтам марки більше 70 варіантів персоналізації свого автомобіля. А тепер в список шедеврів потрапила і обробка твідом. Вставки в салоні з вовняної тканини доступні для двухдверок і седанів Bentley, а матеріали поставляються всесвітньо відомою компанією Lovat Mill, підприємство якої знаходиться на батьківщині твіду - в шотландському містечку Хоїк. Англійці підкреслюють, що процес екологічно безпечний: при виробництві не використовуються будь-які шкідливі хімічні речовини, робота йде на рапірних верстатах, а сама мануфактура на 90% забезпечується електроенергією від сонячних батарей.
Автомобілі Bentley отримали твідову обробку салону фото №2
За словами представників британської компанії, екологічно безпечна обробка з твіду - частина нової стратегії розвитку бренду Bentley Beyond 100. Це та програма, в рамках якої бензинові двигуни V8 і W12 замінять електромоторами.
Ще одна новина - на заводі в Крю стартував випуск седанів Bentley Flying Spur з бітурбомотором V8. Ручне складання кожного конкретного автомобіля займає більше 100 годин. Перші екземпляри доберуться до російських клієнтів в першій половині 2021 року.
Автомобілі Bentley отримали твідову обробку салону фото №3
Всього Bentley Mulliner пропонує чотири варіанти твідового декору. Картатий малюнок - це обробка Glen Plaid-Tolsta Beach, названа на честь узбереж Зовнішніх Гебридських островів. Саме тут, до речі, виготовляють культову тканину Харріс Твід з діагональним переплетенням ниток. Більш традиційний варіант Cheltenham символізує природу знаменитого англійського курорту Челтнем в графстві Глостершир. Якщо ж шкіряна оббивка сидінь вашого Bentley тяжіє до світлої або темної палітрі, британці радять вибрати виконання Sand Herringbone або Charcoal відповідно. Опціональний твід вже доступний на купе та кабріолетах Continental GT, а також на седані Flying Spur.