Флагманський Genesis G90 обзавівся електричним нагнітачем | BOSS AUTO
укр|

Флагманський Genesis G90 обзавівся електричним нагнітачем

Флагманський Genesis G90 обзавівся електричним нагнітачем фото №1
У листопаді корейці представили другий Genesis G90 без технічних характеристик та інтер`єру. Тепер з`явилися знімки салону та подробиці про начинку. Один із двох моторів ми вгадали: це наддувна "шістка" 3.5 T-GDi (380 к.с., 530 Н•м), суміщена з восьмидіапазонним "автоматом". А ось другий виявився сюрпризом. Це теж агрегат 3.5, але з 48-вольтовим електричним нагнітачем e-S/C. Віддача поки що не розголошується. Причому два двигуни суворо розділять між собою ролі: простий турбомотор 3.5 буде рухати седан зі стандартною колісною базою, а електрифікований побратим призначений для довгообазної версії G90 LWB
Флагманський Genesis G90 обзавівся електричним нагнітачем фото №2
Електричні компресори у різних варіаціях можна побачити на моделях марок Audi та Mercedes-Benz. Чимало фірм експериментує з подібними пристроями, зокрема Hyundai та Kia. Електричний компресор допомагає мотору V6 при розгоні раніше досягти максимального моменту, що крутить, що покращує реакцію на натискання педалі газу на низьких і середніх оборотах.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.