Гібридний спортпрототип BMW M LMDh вийде на траси у 2023 році | BOSS AUTO
укр|

Гібридний спортпрототип BMW M LMDh вийде на траси у 2023 році

Гібридний спортпрототип BMW M LMDh вийде на траси у 2023 році фото №1
Відділення BMW M Motorsport представило ескіз спортпрототипу нового класу LMDh (гібриди Le Mans Daytona). Компанія оголосила, що в сезоні 2023 два зразки M LMDh під прапором команди BMW Team RLL будуть битися за перемогу в чемпіонаті IMSA WeatherTech SportsCar. Заява цікава тим, що відкриває баварській компанії шлях до топ-класу «24 години Ле-Мана» (і чемпіонату WEC). Адже в легендарному марафоні на кільці Сарта компанія не перемагала з 1999 року, коли першим в абсолютному заліку виявився болід BMW V12 LMR.
Гібридний спортпрототип BMW M LMDh вийде на траси у 2023 році фото №2
Офіційно BMW не заявляла про повернення до топ-класу Ле-Мана, але тепер у німців немає вагомих причин не зробити цього. Чемпіонат IMSA і, зокрема, марафон «24 години Дайтон» можна вважати свого роду розминкою. За витратами команд категорія LMDh вважається доступнішою, ніж LMH (Hypercar), хоча на трасі машини LMDh складуть конкуренцію гіперкарам у боротьбі за перший рядок в абсолюті.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.