Jeep Wrangler Willys розжився пакетом Xtreme Recon | BOSS AUTO
укр|

Jeep Wrangler Willys розжився пакетом Xtreme Recon

Jeep Wrangler Willys розжився пакетом Xtreme Recon фото №1
У Північній Америці «четвертий» Jeep Wrangler (JL) пропонується у восьми спеціальних виданнях, що утворюють лінійку Limited Edition. Два з них наслідують армійському всюдихода, тому називаються Willys і Willys Sport. За замовчуванням обом покладаються покришки Firestone Destination A / T2 діаметром 32 дюйми. Тепер пакет Xtreme Recon, раніше доступний тільки топ-версії Rubicon, приніс 35-дюймові шини BF Goodrich KO2 (315/70 R17). Простіше кажучи, величезні колеса подешевшали. Пакет коштує $ 3995 , а разом з Ренглер Willys - від $ 39 435 (2,87 млн), не рахуючи $ тисячу чотиреста дев`яносто-п`ять (109 135) за доставку.
Jeep Wrangler Willys розжився пакетом Xtreme Recon фото №2
Прийом замовлень на Wrangler Willys Xtreme Recon відкриється в жовтні, виробництво в Толедо (Огайо) почнеться в грудні, так що клієнти отримають машини вже в 2022 році. «Willys має особливе значення для бренду Jeep, і ми раді доповнити його 35-дюймовими шинами. Для наших клієнтів це ще один відмінний варіант прямо з заводу », - зазначив віце-президент Джим Моррісон. За перше півріччя в США продано 118 666 Ренглер (22 537), в 2020-м реалізовано 201 310 (-26 732). 


Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.