Кросовер Nissan Juke Enigma подружився з Алексой | BOSS AUTO
укр|

Кросовер Nissan Juke Enigma подружився з Алексой

Кросовер Nissan Juke Enigma подружився з Алексой фото №1
Субкомпактний кросовер Nissan Juke 2 знайшов лімітоване виконання Enigma. Зовні від побратимів його відрізняють чорні 19-дюймові легкосплавні диски Akari і особлива графіка на даху і корпусах дзеркал. Крім того, разом з запуском Енігми вперше на Ніссаном в Європі впроваджена сумісність з голосовим помічником Amazon Alexa. Тут він задіяний для віддаленого управління машиною зі смартфона або через пристрої, що підтримують Алексу (наприклад, через розумну колонку Amazon Echo). Alexa відтепер дружить з усіма новими джук, обладнаними комплексом NissanConnect.
Кросовер Nissan Juke Enigma подружився з Алексой фото №2
Власник машини активує функцію Nissan Skill в додатку і пов`язує її з обліковим записом NissanConnect Services. Після цього з дому можна через 13 голосових команд перевіряти стан замків машини, запитувати рівень палива, вмикати / вимикати світло, дізнаватися місце розташування автомобіля, передавати в його навігаційний пристрій адресу для майбутньої поїздки.
Кросовер Nissan Juke Enigma подружився з Алексой фото №3
В цілому версія Enigma є просто прикрашений і добре оснащений Juke: в останньому плані його можна порівняти зі старшими модифікаціями паркетника. Ціна Енігми в Німеччині становить від 26 430 євро з «механікою» і від 28 130 с «роботом». Для порівняння, найпростіша комплектація Джука Visia оцінена в 19 990 євро.