Мінівен Hyundai Staria оголошений компанією футуристичний | BOSS AUTO
укр|

Мінівен Hyundai Staria оголошений компанією футуристичний

Мінівен Hyundai Staria оголошений компанією футуристичний фото №1
Компанія Hyundai Motor анонсувала вихід нового футуристичного мінівена Staria. Розміри поки не вказані. Цікаво було б порівняти з ветераном H-1 (по фото вони близькі). Але Staria названа «новою лінійкою». Може бути, з її виходом H-1 збережеться, хоча деякі ЗМІ прогнозують, що Staria йде йому заміну. Оголошене мінімум дві варіації: просто Staria і Staria Premium з більш розкішною обробкою як зовні, так і в салоні. Саме Premium фігурує на тізера.
Мінівен Hyundai Staria оголошений компанією футуристичний фото №2
Назва моделі утворено від слова star ( «зірка») і ria ( «довга вузька область води, що утворилася під час повені річкової долини», пояснює компанія). «Зоряне повінь» покликане «відбити прагнення Hyundai очолити індустрію мобільності майбутнього в якості постачальника інтелектуальних мобільних рішень». Тому в скупому описі мінівена корейці поки згадують саме електронну складову: численні системи допомоги водієві і деякі елементи і функції, які «зроблять час у дорозі більш продуктивним і доцільним».
Мінівен Hyundai Staria оголошений компанією футуристичний фото №3
Більше деталей розробники пообіцяли представити протягом найближчих тижнів. Поки можна лише здогадуватися, які мотори і який тип приводу заготовлені для старих, чи будуть гібридні варіанти або навіть електричний. Є також підозра, що технічно новий мінівен Hyundai тісно пов`язаний з що ще в кінці 2020 року «четвертим» Kia Carnival. Хоча той і названий кроссвеном, а у старих - класичні для мінівена пропорції з відносно коротким капотом.