Пікап Toyota Hilux AT35 нагадав про ательє Arctic Trucks | BOSS AUTO
укр|

Пікап Toyota Hilux AT35 нагадав про ательє Arctic Trucks

Пікап Toyota Hilux AT35 нагадав про ательє Arctic Trucks фото №1
Британське відділення Тойоти спільно з відомою компанією Arctic Trucks вивело на ринок пікап Toyota Hilux AT35 на основі рестайлінгової версії, а точніше - комплектації Invincible X Double Cab з 204-сильним дизелем 2.8 (500 Н • м) і шестиступінчастим "автоматом". З дореформений Хайлаксом Arctic Trucks справа мала, та й інші моделі (від Фордів до Isizu і від Ниссанов до Фольксвагенів) не раз переробляла. Так що новий проект пішов по накатаній колії.
Пікап Toyota Hilux AT35 нагадав про ательє Arctic Trucks фото №2
Як і в попередніх подібних проектах, головна особливість конверсії - пакет доопрацювання підвіски Arctic Trucks Bilstein з ліфтом на 40 мм спереду і 20 мм ззаду, а також позашляхові 35-дюймові шини BFGoodrich KO2 на 17-дюймових дисках від Arctic Trucks. Додатковий бонус - задня поперечна балка з дводюймовим квадратним роз`ємом під буксирний пристрій або для інших аксесуарів. Природно, технічні зміни приправлені фірмовим стайлінг-пакетом від Arctic Trucks (розширені підніжки і крила). А в честь 30-річчя Arctic Trucks на кузов будуть додані ювілейні наклейки.
Пікап Toyota Hilux AT35 нагадав про ательє Arctic Trucks фото №3
Исходник для переробки коштує 40 475 фунтів, а конверсія Хайлакса в сучасний AT35 - 18 780 без урахування податків. У вигляді опцій до машини можна додати повний захист днища, світлову балку Vision X на решітці радіатора, кришку вантажної платформи Truxedo, шини BFGoodrich KM3 Mud-Terrain, бортовий комплект для регулювання тиску в шинах з компресором в моторному відсіку і шлангом довжиною 5,5 м .