Гіперкар Aston Martin Valhalla постав в серійному вигляді | BOSS AUTO
укр|

Гіперкар Aston Martin Valhalla постав в серійному вигляді

Гіперкар Aston Martin Valhalla постав в серійному вигляді фото №1
Останні пару років компанію Aston Martin штормить. У модельному ряду «стайні» з`явився кросовер DBX, новий член ради директорів Лоуренс Стролла змінив курс розробок з програми Ле-Мана на Формулу-1, новий сенс життя знайшов бренд Lagonda, ну і, врешті-решт, підписано угоду з відділенням Mercedes-AMG . Закономірно, що гіперкар Aston Martin Valhalla отримав агрегат саме німецького походження. Чотирилітровим турбовосьмёрка від суперкара Mercedes-AMG GT Black Series видає 750 к.с., яким допомагають 204 «конячки» вироблені парою електромоторів, рознесених по осях. Сумарна віддача - 950 к.с. і 1000 Н • м.
Гіперкар Aston Martin Valhalla постав в серійному вигляді фото №2
Якщо один з «зелених» двигунів встановлений прямо на передній осі, то інший є частиною восьмиступінчастого «робота» з парою зчеплень. Через нього тяга від ДВС йде на задню вісь з електронним блокуванням диференціалу. Відзначимо, що у розробленій спеціально під гіперкар коробки відсутній задня передача - для реверсивного руху використовується електрика. Таке рішення нам знайоме з гібридним двухдверка Ferrari SF90 Stradale і McLAren Artura. До 100 км / год Valhalla масою 1550 кг розганяється за 2,5 с, а максимальна швидкість складає 330 км / ч. Передбачається, що коло по Нордшляйфе займе у купе шість з половиною хвилин.
Гіперкар Aston Martin Valhalla постав в серійному вигляді фото №3
Зрозуміло, новинка вміє пересуватися, зовсім не спалюючи бензин. Обмеження: максимальна швидкість до 130 км / год і відстань до 15 км. Комфорт всередині забезпечить двозонний клімат-контроль, а також нова система мультимедіа HMI з сенсорним дисплеєм, підтримкою функцій Apple CarPlay і Android Auto. Водійське крісло відповідно до гоночними традиціями зафіксовано, а налаштувати місце пілота під себе допоможе регульована рульова колонка і педальний вузол. Поки не ясно, коли компанія має намір розпочати складання машин, зате відомо, що ціна стане набагато лояльніше і складе від 600 000 фунтів до 700 000.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.