Тест-драйв: Розслаблюємося в седані Genesis G80 після BMW 530d | BOSS AUTO
укр|

Тест-драйв: Розслаблюємося в седані Genesis G80 після BMW 530d

Тест-драйв: Розслаблюємося в седані Genesis G80 після BMW 530d фото №1
У порівняльному тесті з Туарегом кросовер Genesis GV80 виступив не кращим чином. Тепер ми знайомимося з повнопривідників Genesis G80, в пару до якого підібрали мало не лідера класу - BMW 530d xDrive. Корейська седан не такий статусний і дорогий, як соплатформенний GV80, а під капотом у нього тривіальна турбочетвёрка. Класний турбодизель недоступний йому на нашому ринку. Однак G80 не тільки виявився приємніше родинного паркетника на ходу, але і на тлі «п`ятірки» виглядає дуже гідно.

Салон у тестовій «восьмидесятки» добротний. Листкова передня панель опціонально оброблена шкірою і прикрашений масивної планкою матового дерева, під якою розташувався зручний сенсорний блок клімат-контролю. Приємна металізована поверхня кнопок, податливий пластик в основних місцях і дорогий запах підсилюють відчуття якості. Але так само, як в GV80, підрульові важелі і маточина керма зроблені з дешевої пластмаси.
Тест-драйв: Розслаблюємося в седані Genesis G80 після BMW 530d фото №2
Ергономічні промахи знайомі по кросоверу. До широкоформатному сенсорному дисплею з класною картинкою потрібно тягнутися, повністю відриваючи спину від крісла. Поворотне кільце мультимедійної системи з невиразним управлінням швидше вимотує морально, ніж допомагає. Дарма що інший пасажир бізнес-класу за краще праве переднє крісло, подовжувач подушки, масажер і регульовані бічні валики покладені тільки водієві. Його сидіння, до речі, затишніше, ніж в тому ж GV80, за рахунок менш опуклою спинки. Чотирма спицями на рульовому колесі мені зручніше користуватися, ніж двома масивними.


Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.