Лукавий крос-хетч MG One стартує з одним агрегатом | BOSS AUTO
укр|

Лукавий крос-хетч MG One стартує з одним агрегатом

Лукавий крос-хетч MG One стартує з одним агрегатом фото №1
Компанія SAIC MG розкрила технічні характеристики крос-хетча MG One, але не позначила дату його виходу на ринок. Пятидверка використовує нову платформу SAIC Sigma, бензинову турбочетвёрку Mega Tech 1.5T Pro (181 к.с., 285 Н • м) і «абсолютно новий» варіатор CVT280, здатний перетравлювати до 325 Н • м. Задня підвіска допускає повний привід, але поки він передній. Автопілот MG Pilot 3.0 покладається на 26 датчиків і «високоточні карти». Просунуту аудіосистему поставила Yamaha.
Лукавий крос-хетч MG One стартує з одним агрегатом фото №2
Задні сидіння для версій α і β ідентичні, і голова китайця зростом 183 см виявляється в двох пальцях від стелі. Амбітних планів по запуску Уана поза Китаєм досі не чутно. У континентальній Європі марка MG зробила ставку на електромобілі, а One навіть не гібрид. Великобританія прийме його і з бензиновим мотором, адже на історичній батьківщині бренду продаються MG3, ZS і HS. Нові подробиці можливі при старті продажів.Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.