Toyota Sienna Woodland приготувалася до вилазкам на природу | BOSS AUTO
укр|

Toyota Sienna Woodland приготувалася до вилазкам на природу

Toyota Sienna Woodland приготувалася до вилазкам на природу фото №1
«Четверта» Toyota Sienna, що дебютувала в США рік тому, обзавелася першою спецверсією Woodland Special Edition. Вона надійде в продаж восени, щоб продемонструвати готовність восьмимісцевого мінівена до «пригод на природі». Для цього є повний привід, збільшений кліренс, 18-дюймові колеса, рейлінги з поперечиною, буксирне пристрій, розрахований на 1588 кг, штатний навігатор, аудіосистема JBL з 12 динаміками, розетка на 1500 Вт і дещо ще.
Toyota Sienna Woodland приготувалася до вилазкам на природу фото №2
Платформа TNGA GA-K (на ній побудований Highlander) «забезпечує зразкову захист від зіткнень», але в стандартне оснащення входить і «всеосяжний» комплекс безпеки Toyota Safety Sense 2.0. Програма ToyotaCare покриває звичайне планове ТО на заводі протягом двох років. В ціну кожного примірника Woodland Special Edition буде закладено пожертвування в $ 250 (18 735 рублів), яке отримає Національний фонд екологічної освіти (NEEF) на охорону навколишнього середовища.
Toyota Sienna Woodland приготувалася до вилазкам на природу фото №3
Перетворювати Сієнну в кроссвен а-ля Kia Carnival японці не стали, про що, можливо, пошкодують. Попит на мінівен в США неухильно знижується. Якщо в період 2011-2017 рр. продавалося більше 100 000 машин в рік, то в 2020-му розійшлося лише 42 885 (-30 700). Втім, Honda Odyssey, теж не схожа на кросовер, знайшла в минулому року 83 409 господарів. Схоже, проти Сієни грає її безальтернативна гибридность.