Mercedes-Benz C-класу буде спиратися на гібридні «четвірки» | BOSS AUTO
укр|

Mercedes-Benz C-класу буде спиратися на гібридні «четвірки»

Mercedes-Benz C-класу буде спиратися на гібридні «четвірки» фото №1
Седан Mercedes-Benz C-класу п`ятого покоління (W206) повинен дебютувати в нинішньому році, найімовірніше, вже навесні. Представники видання Autocar поїздили на передсерійному прототипі - правда, пасажирами. Зате водієм виступив шеф проекту C-класу Крістіан Фрюх, який розкрив деякі подробиці про майбутнє Мерседесі. Так седан стане на 65 мм довшим попередника (4751 мм проти 4686). При цьому база підросте на 30 мм (до 2870), передній звис на 10, задній на 25 мм. Простір для ніг на другому ряду виграє 25 мм.
Mercedes-Benz C-класу буде спиратися на гібридні «четвірки» фото №2
Всупереч очікуванням, рядних «шісток» у цій моделі не буде. Всі звичайні «цешки» отримають чотирициліндрові мотори, і всі вони будуть забезпечені 48-вольтової бортової мережею і інтегрованим стартером-генератором (ISG). Зокрема, на седані C300 4Matic дволітровому мотору на 258 сил допомагатиме мотор-генератор ISG на 20 конячок, до яких на 30 с можна додати 27 к.с. в режимі overboost. Заряджаються від мережі гібриди C 300 e та C 300 de зможуть проходити без запуску ДВС понад 100 км замість 55-56 км зараз за рахунок зростання ємності тягової батареї з 13,5 до 25,4 кВт • год.
Mercedes-Benz C-класу буде спиратися на гібридні «четвірки» фото №3
Інші нововведення відомі вже з неофіційних джерел. Крім звичайних універсалів, що підуть за седаном, ми чекаємо піднятий С-клас All-Terrain з регульованою пневмопідвіскою. Звичайно, вийде і сімейство AMG-версій С-класу. Інсайдери теж пророкують їм гібридні установки. І є підозра, що через екологічних норм навіть у топовом виконанні C 63 ми не побачимо мотора V8.