Спортивне купе Bermat GT задумано в трьох модифікаціях | BOSS AUTO
укр|

Спортивне купе Bermat GT задумано в трьох модифікаціях

Спортивне купе Bermat GT задумано в трьох модифікаціях фото №1
Компанія Bermat з італійського містечка Роверето має намір вивести на ринок спортивне купе власної розробки. Уже в першій половині 2022 автори повинні представити бензинову двухдверку Bermat GT Pista, призначену виключно для треку. Трохи пізніше, в тому ж році, компанію їй складе дорожня модифікація Bermat GT, причому вже в двох варіаціях - з ДВС і з чистим електроприводом.
Спортивне купе Bermat GT задумано в трьох модифікаціях фото №2
Bermat GT Pista буде оснащений поздовжньо розташованої компресорної «четвіркою» 2.0 з віддачею в 325-406 л.с. і до 450 Н • м. Тяга на задні колеса піде через шестиступінчасту секвентальную коробку передач і диференціал підвищеного тертя. При спорядженої масі в 1100 кг такий заряд забезпечить розгін з місця до сотні приблизно за 4 с.Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.