Audi відправить Q2 у відставку | BOSS AUTO
укр|

Audi відправить Q2 у відставку

Audi відправить Q2 у відставку фото №1
Компанія Audi скорочує модельну лінійку. Влітку 2021 стало відомо, що з гами зникне A1, а тепер Handelsblatt з`ясував, що та ж доля спіткає і найкомпактніший кросовер Q2. Модель актуального першого покоління продається з 2016 року, і її життєвий цикл добігає кінця: кросовер відправлять у відставку без наступника. Винятком стануть китайський Audi Q2L та його електрична модифікація, які залишаться у продажу.
Audi відправить Q2 у відставку фото №2
Останній рестайлінг Audi Q2 пережив у 2020 році, тоді зміни звелися до легкого фейсліфтингу, габаритів, що злегка змінилися, і розширеного списку стандартного обладнання. У Європі кросовер пропонується з півторалітровим турбомотором потужністю 150 кінських сил, 116-сильним 1.0 TFSI та 2.0 TFSI (190 сил), а також у двох дизельних модифікаціях – 1.6 TDI (116 сил) та 2.0 TDI (150). У розмові з Handelsblatt глава Audi Маркус Дюсманн пояснив рішення про відставку Q2 "зміцненням преміум-іміджу марки". Відповідно, молодші моделі з гами приберуть, але додадуть нові моделі верхнього цінового діапазону. До таких у тому числі відносяться електромобілі, кількість яких у лінійці Audi вже до 2025 досягне 20 штук.
Audi відправить Q2 у відставку фото №3
Відповідно до стратегії електрифікації Audi, з 2026 року все нові моделі марки будуть виключно електричними, а до кінця десятиліття автовиробник остаточно відмовиться від двигунів внутрішнього згоряння.

Доставляємо авто з США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто зі США в будь-якому місті України.