Jeep Grand Cherokee L обзавівся дисплеями для пасажирів | BOSS AUTO
укр|

Jeep Grand Cherokee L обзавівся дисплеями для пасажирів

Jeep Grand Cherokee L обзавівся дисплеями для пасажирів фото №1
З декількома новими особливостями трирядний Jeep Grand Cherokee L набуває 2022 року. Серед них найяскравіша — 10,25-дюймовий екран переднього пасажира для перегляду картинки з камери, навігації та розваг. Дисплей буде опцією для комплектацій Limited, Overland, Summit та стандартним оснащенням версії Summit Reserve.
Jeep Grand Cherokee L обзавівся дисплеями для пасажирів фото №2
Дисплей перед переднім пасажиром потроху поширюється на все більше моделей, хоча ще недавно це було рідкістю. Тепер діапазон легковиків з таким дисплеєм широкий: від Тайкана до Mercedes EQE, від крихітної Хонди e до великого кросовера Li One. Інша нова опція для Джипа Grand Cherokee L: два дисплеї високої чіткості з діагоналлю 10,1 дюйма для задніх пасажирів з вбудованим Amazon Fire TV, 16 Гб пам`яті на кожен дисплей для скачування фільмів і перегляду їх без зв`язку і з віртуальним помічником Alexa пошуку контенту.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.