Електрокар Opel Rocks-e копіював квадрицикл Citroen Ami | BOSS AUTO
укр|

Електрокар Opel Rocks-e копіював квадрицикл Citroen Ami

Електрокар Opel Rocks-e копіював квадрицикл Citroen Ami фото №1
З листопада Opel розпочне в Німеччині продажі електрокара Rocks-e за цінами від 9999 євро. Клон виявився дорожчим оригіналу, адже квадрицикл Citroen Ami і його версія My Ami Cargo просять у Франції від 7390 євро. Характеристики машинки не змінилися: потужність - 6 кВт (8 л.с.), максималка - 45 км / год, ємність батареї - 5,5 кВт • год, запас ходу - 75 км (WLTP). Зарядка від розетки триває три години.
Електрокар Opel Rocks-e копіював квадрицикл Citroen Ami фото №2
На противагу терміну SUV опелевци ввели поняття SUM (Sustainable Urban Mobility) та пропонують «стійку міську мобільність» 15-річним підліткам, оскільки водійські права для управління квадріцікли L6e-BP не потрібні. Розцінки на довгострокову оренду і каршерінг ще не озвучені. Швидше за все, Rocks-e і Ami випускаються на одному заводі Стеллантіса в Кентіре (Марокко). Великобританія в найближчі місяці отримає електрокар під брендом Vauxhall. Тим часом свій квадрицикл готує Kia.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.