Для баггі SCG Boot спроектована версія на водні | BOSS AUTO
укр|

Для баггі SCG Boot спроектована версія на водні

Для баггі SCG Boot спроектована версія на водні фото №1
Американська фірма SCG (Scuderia Cameron Glickenhaus) розкрила у соцмережах дизайн баггі SCG Boot на водневих паливних елементах (FCEV). Двомісний всюдихід, позначений як Hydrogen Fuel Cell Boot, вже у 2022 році візьме участь у ралі Baja 1000 у Мексиці, щоб безупинно подолати близько 1000 км. Звідки у компанії водневий ДВС і яка його потужність, ще доведеться дізнатися.
Для баггі SCG Boot спроектована версія на водні фото №2
Загалом, публіка чекає від Глікенхауса водневий пікап, заявлений концептом 010 Zero. Однак SCG тепер просуває баггі, жартома називаючи його порятунком при апокаліпсисі: «Ви можете отримати водень із води, використовуючи сонячну енергію». Зауважимо, що стандартний SCG Boot з мотором V8 6.2 коштує зовсім не дешево: дводверка вимагає $258 750, чотиридверка - $287 500 (21,18 млн).

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.