Audi RS Q e-tron відправиться на ралі Дакар у 2022 році | BOSS AUTO
укр|

Audi RS Q e-tron відправиться на ралі Дакар у 2022 році

Audi RS Q e-tron відправиться на ралі Дакар у 2022 році фото №1
Модель Audi RS Q e-tron за назвою нагадує мультиплікаційний RSQ e-tron, однак не має з ним нічого спільного. Представлений сьогодні автомобіль - це гібрид послідовного типу (або електрокар з бортовим генератором). Тут ДВС обертає генератор для поповнення заряду батареї. Німці назвали цю систему «енергетичний конвертер». Колеса наводяться тільки від електромоторів (на передній і задній осях стоять окремі модулі приводу). Якщо судді не відхилять заявку, цей апарат буде битися за перемогу в абсолютному заліку Дакара в січні 2022 року за прапором команди Q Motorsport.
Audi RS Q e-tron відправиться на ралі Дакар у 2022 році фото №2
Керуючий директор Audi Sport GmbH і відповідальний за автоспорт в Audi Юліус Зеебах заявив: «Наш RS Q e-tron був створений з чистого аркуша в рекордно короткі терміни». І в епоху поступової відмови від ДВС саме електричної частини моделі було приділено основну увагу. Два електромотора спільно видають тут 500 кВт (680 к.с.). Електроніка грає роль віртуального міжосьового диференціала, постійно перерозподіляючи тягу між колесами заради кращої динаміки в кожній конкретній ситуації.
Audi RS Q e-tron відправиться на ралі Дакар у 2022 році фото №3
Обидва приводу адаптовані з невеликою доопрацюванням від установки мотор-генератор MGU боліда Audi e-tron FE07 Формули-Е. Ще один MGU став основою «енергетичного конвертера». Що стосується приводить конвертор ДВС, то це турбочётвёрка 2.0 TFSI, запозичена у машин Audi для гонок DTM. Вона працює в діапазоні ефективних оборотів 4500-6000 об / хв, споживаючи менше 200 г бензину на кВт • год.
Audi RS Q e-tron відправиться на ралі Дакар у 2022 році фото №4
Пристосувати «електричку» до Дакару було складно. Спека, пісок, марафон довжиною два тижні з щоденним пробігом в 800 км і більше. Керівник відділу розвитку проектів Audi Sport Стефан Дрейер пояснює: до майстерному балансу енергії та ефективності силової установки і приводу тут пред`являються особливі вимоги. Зате досвід, отриманий на цьому проекті, стане в нагоді Audi при розробці звичайних дорожніх електрокарів. Ну а RS Q e-tron до кінця року пройде курс інтенсивних тестів.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.