Lamborghini продає свій перший NFT | BOSS AUTO
укр|

Lamborghini продає свій перший NFT

Lamborghini продає свій перший NFT фото №1
1-4 лютого Lamborghini продасть на аукціоні RM Sotheby`s 10 арт-об`єктів – п`ять фізичних та п`ять цифрових. Це «космічні ключі» (Space Key) з елементами з вуглецевого волокна, відправленого італійським виробником суперкарів на МКС у 2020 році, і пов`язані з ними через QR-коди фотографії «Aventador Ultimae, що злітає до зірок», зроблені художником Фабіаном Офнером.
Lamborghini продає свій перший NFT фото №2
На цих знімках прощальний «Авентадор» уподібнений до ракети: сотні деталей «вилітають» з машини, як полум`я при запуску. Для виготовлення колажів Офнер зняв понад 1500 компонентів суперкара, Землю для фону зняли за допомогою метеозонду з камерою, відправленого до краю стратосфери. Кожне з п`яти фото містить понад 600 мільйонів пікселів: при наближенні можна розглянути маркування двигуна V12 або сліди фрезерування шестерень.
Lamborghini продає свій перший NFT фото №3
Робота над проектом зайняла Фабіана Офнера більше двох місяців. Для початку він вивчив інженерні схеми Aventador Ultimae, потім створив ескізи, а потім відзняв деталі автомобіля в імпровізованій студії поруч із заводом Lamborghini у Сант-Агата-Болоньєзі. Знімки передають п`ять моментів зльоту машини над Землею з різницею в кілька секунд.
Lamborghini продає свій перший NFT фото №4
Цікавий факт: торги по кожному з лотів триватимуть 75 годин і 50 хвилин – стільки ж часу знадобилося Аполлону-11, щоб покинути Землю і вийти на місячну орбіту. Місяць тому Lamborghini презентувала ще одну колекцію творів сучасного мистецтва. Це серія постерів, на яких зображено відроджений суперкар Countach.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.