Volkswagen Polo GTI оновив вигляд і електронну начинку | BOSS AUTO
укр|

Volkswagen Polo GTI оновив вигляд і електронну начинку

Volkswagen Polo GTI оновив вигляд і електронну начинку фото №1
Оновлений хот-хетч Volkswagen Polo GTI представлений офіційно. Коригування в ньому йдуть по стопах зміненого простого Polo, і в першу чергу мова йде про електроніку. Наприклад, вперше на Polo GTI з`явився автопілот IQ.Drive Travel Assist, здатний вести автомобіль на швидкостях від нуля до 210 км / ч. Система активується кнопкою на кермі і використовує поєднання адаптивного круїз-контролю з автоматичним утриманням в смузі.
Volkswagen Polo GTI оновив вигляд і електронну начинку фото №2
Сучасна інформаційно-розважальна система MIB3 з вбудованою картою eSIM пропонує природне голосове керування, персоналізацію в хмарі, онлайн-сервіси We Connect і We Connect Plus, бездротові інтерфейси Apple CarPlay і Android Auto. Як і раніше, модель хизується спортивним шасі з заниженням на 15 мм в порівнянні зі звичайним Polo. У рух хетчбек призводить турбомотор 2.0 TSI (207 к.с., 320 Н • м), суміщений з семиступінчастим "роботом". Такий змінив колишній шестиступеневий ще до рестайлінгу. Він дозволяє набирати першу сотню з нуля за 6,5 с.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.