Концепт Porsche розповість в Мюнхені про новий електрокар | BOSS AUTO
укр|

Концепт Porsche розповість в Мюнхені про новий електрокар

Концепт Porsche розповість в Мюнхені про новий електрокар фото №1
Компанія Porsche анонсувала «орієнтований на майбутнє» концепт, чия світова прем`єра відбудеться в онлайн-режимі шостого вересня. Потім шоу-кар «живцем» покаже «передові технології з захоплюючим дух дизайном» на виставці IAA Mobility в Мюнхені (7-12 вересня). Майбутнє Porsche - електричне, значить, і концепт теж. Питання в тому, про яку модель мова. Навряд чи про спортпрототип LMDh.
Концепт Porsche розповість в Мюнхені про новий електрокар фото №2
Ймовірно, новий шоу-кар безпосередньо пов`язаний з дуетом Cayman & Boxster. Причому у Бокстера, що відзначає нині ювілей, на початку кар`єри були жовто-помаранчеві секції в фарах, прозвані «яєчнею» (fried egg) навіть на Porsche 996 (1997-2006). Зауважимо також, що прототип Mission E (майбутній Taycan) розкрився в 2015-му саме на виставці IAA.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.