Mitsubishi Outlander Black Edition повернувся з чорним дахом | BOSS AUTO
укр|

Mitsubishi Outlander Black Edition повернувся з чорним дахом

Mitsubishi Outlander Black Edition повернувся з чорним дахом фото №1
Компанія «ММС Рус» відновила продажу Аутлендер в «обмеженої серії» Black Edition. Дизайн-пакет додає до комплектації Instyle 4WD (2 419 000), що означає бензиновий атмосферник 2.0 (146 к.с., 196 Н • м) з варіатором і повним приводом S-AWC. Ще 27 500 слід доплатити за забарвлення кузова в «білий перламутр». Підсумкова сума - 2 496 500. Дорожче тільки Outlander з мотором 2.4 (167 к.с., 222 Н • м) в тій же комплектації Instyle 4WD (2 549 000) або в топ-версії Ultimate 4WD
Mitsubishi Outlander Black Edition повернувся з чорним дахом фото №2
Салон розрахований на п`ятьох, оскільки семимісний Outlander продається окремо. Зображень інтер`єру немає, але сказано, що Black Edition приносить чорний стелю, червону прострочку на козирку приборки, Мультируль і підлокітниках. Комбінована обробка включає водовідштовхувальну тканину.


Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.