Volvo зробить рідний Гетеборг «зеленим полігоном» | BOSS AUTO
укр|

Volvo зробить рідний Гетеборг «зеленим полігоном»

Volvo зробить рідний Гетеборг «зеленим полігоном» фото №1
Компанія Volvo виступила з ініціативою «Зелена зона Гетеборга» (Gothenburg Green City Zone) і отримала схвалення місцевої влади. Мета проекту - повністю звільнити місто від шкідливих викидів, щоб той до 2030 року став «кліматично нейтральним». Мова йде про створення кількох нових міських зон, які будуть випробувальними майданчиками для прийдешніх екологічно чистих технологій.

«Використання реального міста в якості полігону дозволить Volvo прискорити розробку технологій і послуг в областях електрифікації, спільної мобільності, автономного руху, зв`язку та безпеки», - запевняють шведи. «По суті, ми ініціюємо проект, спрямований на обмеження кількості автомобілів в місті, що повністю відповідає цілям нашої компанії», - відзначає гендиректор Самуельсон.
Volvo зробить рідний Гетеборг «зеленим полігоном» фото №2
Програма стартує навесні і буде поступово розширюватися. «Для нас це можливість показати приклад електрифікованого міста майбутнього. Тестуючи нові технології і послуги в реальному великомасштабної середовищі, ми можемо сказати: якщо це можливо тут, значить, це можливо де завгодно », - впевнений технічний директор Хенрік Грін. Зауважимо, група Volkswagen пішла далі і перетворила на полігон цілий острів.