General Motors розповів про нові «зелених» проектах і інвестиціях | BOSS AUTO
укр|

General Motors розповів про нові «зелених» проектах і інвестиціях

General Motors розповів про нові «зелених» проектах і інвестиціях фото №1
Концерн GM оголосив про збільшення інвестицій в електромобілі і автономний транспорт до $ 35 млрд (на період 2020-2025 рр.), Що на 75% більше спочатку наміченої в березні 2020 го суми. Розвиток автогіганта буде спиратися на трьох китів: електромобільні платформу Ultium, водневі толплівние елементи Hydrotec третього покоління і дочірню компанію по беспилотникам Cruise. Зростання вкладень дозволить збільшити число проектів в цих перспективних сферах діяльності і розширити виробничі потужності, адресовані даними областям. Тут GM розкрив кілька подробиць.
General Motors розповів про нові «зелених» проектах і інвестиціях фото №2
Надбавка в інвестиціях принесе додаткові складальні потужності для електромобілів в США (деталі підуть пізніше), а в задуману продуктову гаму будуть додані нові комерційні моделі на батареях. Компанія Cruise прискорить свої роботи з тестами безпілотних машин в Каліфорнії і запустить прокат безпілотників в Дубаї. Вона ж разом з Хондою почне тестувати автономні машини в Японії.
General Motors розповів про нові «зелених» проектах і інвестиціях фото №3
Honda знову названа важливим партнером у програмі розвитку паливних елементів, які повинні стати більш доступними і підвищити свою питому потужність. Випускає ТЕ завод в місті Браунстауні-Чартер, штат Мічиган, спільне підприємство GM і Хонди. Плани по комерціалізації цієї технології - величезні і виходять за рамки галузі. Наприклад, такі блоки будуть поставлятися компанії Navistar для важких водневих вантажівок, намічених до запуску в 2024-м, і фірмі Liebherr-Aerospace для допоміжних силових установок на водні для літаків.
General Motors розповів про нові «зелених» проектах і інвестиціях фото №4
Блоки Hydrotec і батареї Ultium також підуть і компанії Wabtec, що розробляє батарейний локомотив. А ще електрична платформа Ultium буде використана в одному кросовері марки Honda і одному паркетнике бренду Acura. Заради таких планів концерн побудує ще два заводи літієвих осередків Ultium Cells на додаток до пари вже будуються (в Теннессі і Огайо). Місця розташування двох нових підприємств GM оголосить пізніше.