Кросовер Voyah Free представлений в двох версіях | BOSS AUTO
укр|

Кросовер Voyah Free представлений в двох версіях

Кросовер Voyah Free представлений в двох версіях фото №1
Компанія Lantu Automobile, дочка Dongfeng Motor, представила серійний варіант електричного паркетника Lantu Free (він же Voyah Free), який надійде в продаж у третьому кварталі 2021 року. Прайс-листа ще немає, але китайці запевнили, що модель буде коштувати не дорожче 400 000 юанів.
Кросовер Voyah Free представлений в двох версіях фото №2
Два електромотора Free спільно розвивають 680 к.с. і 1000 Н • м, приводячи передню і задню осі. Максималка обмежена всього-то на рівні 200 км / ч, зате прискорення з нуля до ста займає 4,6 с. Запас ходу на одній зарядці - 500 км по циклу NEDC. Його можна наростити до 860 км, якщо вибрати модифікацію з «розширником дальності». По суті, це гібрид послідовного типу, в якому турбочетвёрка 1.5 обертає тільки 80-кіловатний генератор для підзарядки акумулятора. Варіант з ДВС трохи важче і, мабуть, тому повільніше: 4,8 с до ста.
Кросовер Voyah Free представлений в двох версіях фото №3
Для моделі заявлено 20 інтелектуальних функцій допомоги при водінні, що спираються на 24 сенсора, висновок елементів доповненої реальності в приборке (підказки, що накладаються на картинку з фронтальної камери) і чотири режими кабіни (Moment, Performance, Attention і Care). У машину вбудовано розпізнавання власника по обличчю і голосу, є оновлення ПЗ «по повітрю», зв`язок 5G, система нічного бачення.
Кросовер Voyah Free представлений в двох версіях фото №4
Також цікаво розпізнавання голосу з чотирма звуковими зонами. Воно дозволяє пасажирам, що перебувають в будь-якому місці в салоні, самостійно звертатися до голосового помічника і отримувати незалежне управління кондиціонером, вікнами та мультимедіа. Подібну систему зараз пропонує хіба що новітній Mercedes S-класу. Lantu Automobile буде продавати електричний паркетник через власну дилерську мережу і обслуговувати свої машини також повинна окремо від Дунфен, для чого в 2021 році відкриє в Китаї 40 центрів продажів і 20 сервісних станцій.