Рестомод Lancia Delta Evo-e перетворив легенду в електрокар | BOSS AUTO
укр|

Рестомод Lancia Delta Evo-e перетворив легенду в електрокар

Рестомод Lancia Delta Evo-e перетворив легенду в електрокар фото №1
Слідом за новиною про відродження хетчбека Renault 5 підтягнулися вести і від італійців - нове життя дадуть пятидверка Lancia Delta. Само собою, вона теж буде електрокаром. Однак до появи спадкоємця легендарного бійця групи B ще мінімум чотири роки. Якщо ви відчуваєте себе забезпеченим автомобільним ентузіастом, цей час можна згаяти з допомогою рестомодов на базі оригінальної Дельти. Один з них - Lancia Delta Evo-e від майстерні GCK Exclusiv-e. На відміну від колективу Automobili Amos (AA), фахівці GCK прагнули зберегти пропорції машини, але замість перебудованого мотора вирішили використовувати електротягу.
Рестомод Lancia Delta Evo-e перетворив легенду в електрокар фото №2
Машина отримала посилені підрамники і нову підвіску зі зменшеним дорожнім просвітом. Віддача електромотора за нинішніми мірками скромна. В піку агрегат готовий видати 200 к.с. і 358 Н • м, але частіше за все доведеться задовольнятися 121 «конячкою» і 200 ньютон-метрами. Живить двигун батарея ємністю 29 кВт • ч. Цього має бути достатньо, щоб подолати близько 200 км шляху. Трохи, але є і зворотна сторона - маса рестомода становить 1440 кг, що лише на 100 кг більше, ніж у оригіналу. Допрацьована п`ятиступінчаста «механіка» працює з новою системою повного приводу, яка віддає 47% тяги на передню вісь і 53 на задню.Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.