Hyundai і LG побудують батарейний завод в Індонезії | BOSS AUTO
укр|

Hyundai і LG побудують батарейний завод в Індонезії

Hyundai і LG побудують батарейний завод в Індонезії фото №1
Корейські Hyundai Motor Group і LG Energy Solution 29 липня підписали меморандум про взаєморозуміння з урядом Індонезії, домовившись про створення спільного підприємства з виробництва батарей для електромобілів. Будівництво нового акумуляторного заводу в Караванг стартує в кінці року і завершиться в першій половині 2023-го. Випуск почнеться вже в 2024-м: річній потужності в 10 ГВт • год вистачить для 150 000 електрокарів, що базуються на платформі E-GMP. Партнери інвестують в цю справу $ 1,1 млрд рівними частками.
Hyundai і LG побудують батарейний завод в Індонезії фото №2
Згадані вище 150 000 електромобілів буде випускати завод в Дельтамасе, який запрацює в грудні на площі в 77,6 га. Його повна потужність складе 250 000 одиниць в рік. Обіцяні обладнання для штампування, зварювання, фарбування, складання та створення понад 23 000 нових робочих місць. Лінійка моделей не названа: сказано лише, що на конвеєр встануть седани, кросовери і мінівени для ринків Південно-Східної Азії.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.