Сімейство Abarth 595 отримало ряд обновок на цей рік | BOSS AUTO
укр|

Сімейство Abarth 595 отримало ряд обновок на цей рік

Сімейство Abarth 595 отримало ряд обновок на цей рік фото №1
Заснований на «п`ятисотий» Фіат крихітний хот-хетч Abarth 595 в минулому році вже привертав до себе увагу ентузіастів спеціальними виданнями Monster Energy Yamaha і Scorpioneoro. У нинішньому італійці вирішили освіжити основний модельний ряд, що включає власне трьохдверку 595 і її більш продуктивні версії Turismo, Competizione і Esseesse. Коректувань піддалися колірна гамма, матеріали обробки, оснащення та опції, а також можливості по індивідуалізації.
Сімейство Abarth 595 отримало ряд обновок на цей рік фото №2
Також компанія змінила заставку включення і виключення на стандартному семидюймовим сенсорним екраном, перейменувала селектор режимів Sport mode в Scorpion mode (він впливає на роботу мотора і підсилювача керма), а версії Turismo і Competizione отримали невеликі коректування в настройках і декорі, щоб сильніше віддалитися від базової моделі і один від одного. Abarth 595 Turismo більше орієнтований на комфортні подорожі, а Competizione - на трек-дні. (До речі, на знімках в новини і «крупним планом» сірий екземпляр являє Turismo, синій - Competizione, а білий - Esseesse.)
Сімейство Abarth 595 отримало ряд обновок на цей рік фото №3
В опціях для 595-го з`явилася вдосконалена аудіосистема BeatsAudio на 480 Вт з восьмиканальним цифровим підсилювачем, шістьма динаміками і сабвуфером - пристойний «заряд» для автомобіля настільки малого розміру. Базовий Abarth 595 стоїть в Італії від 21 200 євро, не рахуючи різних знижок. Відкритий варіант малюка коштує від 28 700 євро і починається з рівня Turismo. Топова модифікація Esseesse вимагає вже 31 100 євро в закритій версії і від 33 100 євро в разі відкритого кузова.