Купе Chevrolet Corvette Z06 здалося без камуфляжу | BOSS AUTO
укр|

Купе Chevrolet Corvette Z06 здалося без камуфляжу

Купе Chevrolet Corvette Z06 здалося без камуфляжу фото №1
Багато речей, які здаються нам вічними, змінюються або навіть зникають. Візьмемо хоча б рамний Land Rover Defender або Chevrolet Corvette з переднемоторной компонуванням. Американське купе змінило концепцію два роки тому і до сих пір пропонується тільки у версії Stingray, будь то тарга або родстер. При цьому підігріти 502-сильний (637 Н • м) суперкар можна хіба що пакетом Z51. До двухдверка звикли, і тепер вона готова постати в новому статусі. Через місяць американці офіційно розсекретять Chevrolet Corvette Z06. Хоча поглянути на новинку без камуфляжу можна вже зараз.
Купе Chevrolet Corvette Z06 здалося без камуфляжу фото №2
За неофіційною інформацією, купе під індексом Z06 отримає майже той же мотор, що і трековий родич C8.R. Мова йде про атмосферної «вісімки» 5.5 з плоским коленвалом, якій на громадянці пророкують віддачу в 626 к.с. і 651 Н • м. Пару агрегату повинен скласти знайомий по СТІНГРЕЙ восьмиступінчастою «робот» Tremec з двома зчепленнями. Само собою, наступна за Стінгреем в ієрархії Корветів модель (ще чекаємо ZR1 з гібридами) отримає перенастроює рульове управління, підгорнутим підвіску і посилені гальма. Подробиці і ціни анонсують ближче до прем`єри. Нагадаємо, звичайна машина доступна в Штатах від $ 60 900.


Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.