У Китаї сертифіковано електричний седан BMW i3 | BOSS AUTO
укр|

У Китаї сертифіковано електричний седан BMW i3

У Китаї сертифіковано електричний седан BMW i3 фото №1
Про додавання до палітри третьої серії суто електричної версії інсайдери згадували кілька разів з 2017 року. У лютому 2021-го спливла інформація, що «електротрійка» буде побудована спеціально для Китаю. І ось тепер міністерство промисловості та інформаційних технологій КНР (MIIT) опублікувало перші знімки машини та сертифікаційні дані. Як і очікувалося, чотиридверний електрокар BMW i3 створений у СП BMW Brilliance Automotive на основі довгообазної версії Li.
У Китаї сертифіковано електричний седан BMW i3 фото №2
Споряджена маса седана дорівнює 2029 кг, потужність електромотора – 250 кВт (340 к.с.), максималка – 180 км/год. Ємність батареї не наведена. Можна передбачити її, орієнтуючись на ліфтбек соплатформи BMW i4 eDrive40 з аналогічним електромотором ззаду (250 кВт, 430 Н • м). У нього акумулятор на 83,9 кВт•год і пробіг на зарядці 578 км за комбінованим циклом WLTP. Тим часом маленький електричний хетчбек i3 з китайського каталогу марки зник, хоча залишився в Європі. А якщо говорити про звичайну третю серію, то європейцям з електрифікованих машин максимум доступні гібриди із зарядкою від мережі.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.