Електрокар Audi Q5 e-tron дебютував у двох варіаціях | BOSS AUTO
укр|

Електрокар Audi Q5 e-tron дебютував у двох варіаціях

Електрокар Audi Q5 e-tron дебютував у двох варіаціях фото №1
Електричний кросовер Audi Q5 e-tron, зібрав модель Volkswagen ID.6, дебютував на автосалоні в Гуанчжоу. Основні дані продукту СП SAIC Volkswagen були відомі ще до прем`єри. Залишилось уточнити деталі. На шоу показали дві версії: задньопривідний Q5 40 e-tron з мотором потужністю 150 кВт (204 к.с.) та повнопривідний Q5 50 e-tron quattro з двома електродвигунами на сумарні 225 кВт (306 к.с.).
Електрокар Audi Q5 e-tron дебютував у двох варіаціях фото №2
Обидві ці версії задовольняються однаковою тяговою батареєю з повною ємністю 83,4 кВт•год. Задньопривідний варіант проходить на одній зарядці 560 км за китайським стандартом CLTC-P, а Q5 50 e-tron quattro – лише 520 км. Третій заготовлений для серії варіант, Q5 35 e-tron із заднім приводом на 132 кВт (180 к.с.), на шоу не було представлено. Але відомо, що молодша модифікація матиме акумулятор ємністю 63,2 кВт•год. Двигуни у моноприводних версій мають однакову тягу в 310 Н•м, а у двомоторного варіанта в запасі 460 Н•м.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.