Mitsubishi наростила обсяг виробництва венів Xpander | BOSS AUTO
укр|

Mitsubishi наростила обсяг виробництва венів Xpander

Mitsubishi наростила обсяг виробництва венів Xpander фото №1
Компанія Mitsubishi Motors Malaysia (MMM) в грудні збільшила обсяг виробництва кроссвена Xpander з 500 до 700 одиниць на місяць, щоб скоротити терміни очікування для клієнтів. Як повідомляє Paultan.org, на сьогоднішній день покупцям відвантажено близько 500 машин, хоча зібрано понад 4000 замовлень. Їх прийом відкрився 22 жовтня, а через шість днів перші екземпляри місцевого складання зійшли з конвеєра заводу Hicom Automotive в Пеканов.
Mitsubishi наростила обсяг виробництва венів Xpander фото №2
Ціну єдиній комплектації низької не назвеш - 91 359 рінггітів. До того ж бензиновий атмосферник 1.5 (105 к.с., 141 Н • м) з чотирьохдіапазонний «автоматом» не мають альтернативи. Привід суто передній. Шасі нехитре: стійки McPherson і напівзалежна балка. Ззаду барабанні гальма. Проте Xpander і його версія Cross стали в Південно-Східній Азії беззаперечними бестселерами. У 2019 м завод Mitsubishi в Індонезії збільшив обсяг випуску експандери з 120 000 до 160 000 штук на рік.
Mitsubishi наростила обсяг виробництва венів Xpander фото №3
Рівень безпеки прийнятний, оскільки в стандартне оснащення вена входять два ейрбегамі, АБС, ESP і кріплення Isofix. Цікаво, що клон Nissan Livina, запущений в 2019-м тільки на ринок Індонезії, ажіотажним попитом не користується, хоча коштує дешевше исходника: 208,3 млн рупій. проти 217,8 млн. Частково це пояснюється закриттям заводів Ніссана і відходом Датсун з індонезійського ринку. Зниження купівельної спроможності і зростаюче безробіття на тлі пандемічний обмежень ніхто не відміняв.