Седан Bentley Flying Spur Reindeer Eight повідав про смаки Санті | BOSS AUTO
укр|

Седан Bentley Flying Spur Reindeer Eight повідав про смаки Санті

Седан Bentley Flying Spur Reindeer Eight повідав про смаки Санті фото №1
Про драйверском седані Bentley Flying Spur V8 ми писали пару місяців назад. Давно знайома по інших моделях бренду наддувних 550-сильна (770 Н • м) «вісімка» розганяє машину до 100 км / год за 4,1 с, а максимальна швидкість досягає 318 км / ч. Це всього на 0,3 с і 5 км / год повільніше, ніж у моделі з W12 6.0 (635 к.с., 900 Н • м), зате виробник відзначає поліпшену чуйність і маневреність. Мабуть, модифікація і справді хороша - останній з підготовлених відділенням Mulliner автомобілів відправиться в корпоративний парк самого Санти. Виконання назвали Reindeer Eight, що означає «вісімка оленів» в перекладі з англійської.
Седан Bentley Flying Spur Reindeer Eight повідав про смаки Санті фото №2
Здавалося б, без малого десяток копитних повинен принести хоч якусь користь агрегату різдвяного Bentley, але немає - під капотом все як і раніше. Замість цього замовник вибрав особливе оформлення зовні і всередині. Наприклад, кузов пофарбований в відтінок Cricket Bauble, який є одним з 62 кольорів розширеної лінійки і розроблений на основі фарби Cricket Ball. На боках красується святковий ромбоподібний малюнок, який доповнений вензелем, нанесеним вручну. Золотим напиленням також покриті углепластіковий спліттер, спідниці, дифузор і спойлер.
Седан Bentley Flying Spur Reindeer Eight повідав про смаки Санті фото №3
Внутрішній простір оббите шкірою ідентичного бордового відтінку і прикрашено X-подібної золотий рядком. На дерев`яні панелі типу Grand Black майстра відділення персоналізації завдали схематичні зображення Північного Полюса як символу закінчення запланованого нічної подорожі. На виготовлення подібного інтер`єру потрібно 18 годин. Робота включає виконання 11 тисяч стібків, на які необхідно 115 м золотої нитки. Дивно, але британці заявляють, що це ідентично висоті Біг Бена, хоча відомо, що в ньому 96 м.