Легенда на ім'я Meyers Manx відроджена вдруге | BOSS AUTO
укр|

Легенда на ім'я Meyers Manx відроджена вдруге

Легенда на ім'я Meyers Manx відроджена вдруге фото №1
Творець пляжних баггі Meyers Manx 94-річний американський інженер Брюс Майерс і його дружина Вінні Майерс продали свій бізнес американської інвестиційної фірми Trousdale Ventures, яка має намір відродити відому по всьому світу марку. Голова Trousdale Ventures Філіп Сарофім заявив, що нова компанія збирає «міжнародну команду мрії, що складається з захоплених і творчих людей», щоб продовжити спадщина Meyers Manx - «веселощі, свободу і самовираження», - передає Auto Classics. Залишили бізнес Брюс і Вінні візьмуть на себе роль послів марки.
Легенда на ім'я Meyers Manx відроджена вдруге фото №2
Оригінальний Meyers Manx випускався на скороченому шасі класичного Фольксвагена Жука. Виробляла баггі фірма Брюса B. F. Meyers & Co. У 2000 році після гігантського перерви Брюс створив фірму-спадкоємицю, Meyers Manx, Inc., відновивши в дуже обмеженій кількості збірку як класичного Менкс, так і створивши нові варіації (Manxter 2 + 2, Manxter DualSport) на основі знову ж старого Жука (з декількома модифікаціями шасі).
Легенда на ім'я Meyers Manx відроджена вдруге фото №3
У планах нової компанії кілька продуктів. Зокрема, це знову будуть загадкові машини «на заднеприводном шасі VW», але з деякою формою електрифікації. Ще рано говорити, що вийде в результаті. Відомо лише, що американці хочуть розробити моделі, як і їх прабатько, відносно прості і доступні, але при цьому більш безпечні. Можна, звичайно, помріяти про електричну платформі MEB, як у концепту Volkswagen ID. Buggy. Адже німці говорили, що готові продавати її на бік. Але, здається, у відродженій Meyers Manx вийде щось інше - скажімо, гібрид.