Спорткар TechArt Gtstreet R втратив дах | BOSS AUTO
укр|

Спорткар TechArt Gtstreet R втратив дах

Спорткар TechArt Gtstreet R втратив дах фото №1
У спорткара Porsche 911 величезну кількість шанувальників по всьому світу, серед яких безліч різномастих тюнерів. Наприклад, бюро TechArt обслуговує і допрацьовує автомобілі зі Штутгарта з 1987 року, а предмет їх особливої ​​гордості - моделі TechArt GTspeed. Нова версія R на базі «992-го» купе Turbo і Turbo S з`явилася ще влітку, але тепер модельний ряд укомплектований остаточно - в список доданий Cabriolet. Дивно, що німці ніяк не акцентують увагу на ювілеї - перший Gtspeed на основі двухдверкі 911 серії 996 з`явився на світ в 2001-му. Проте у новинки є, чим порадувати фанів.
Спорткар TechArt Gtstreet R втратив дах фото №2
Фахівці з Леонберга забезпечили «шістку» 3.8 новою програмою роботи і парочкою більш продуктивних турбонагнітачів. Обробляє отримані 800 к.с. і 950 Н • м восьмиступінчастою «робот» PDK з просунутими настройками. Мотор розганяє «відкритий» GTspeed R до 350 км / ч. Для порівняння, заводські Turbo (580 к.с., 750 Н • м) і Turbo S (650 к.с., 800 Н • м) досягають 320 км / год і 330 відповідно, а вправу 0-100 км / ч, не визначена для модифікованої машини, займає у них 2,9 с і 2,8 с. До речі, TechArt пропонує варіант доопрацювань і без механічного втручання в двигун. Результатом в такому випадку будуть 710 сил і 900 ньютон-метрів.


Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.