Naran скористається компонентами від BMW | BOSS AUTO
укр|

Naran скористається компонентами від BMW

Naran скористається компонентами від BMW фото №1
Невідома фірма Naran Automotive з британської пропискою пообіцяла в середині 2021 року почати продаж свого першого гіперкара Naran. За ідеєю, чотиримісне Hyper Coupe з бензиновим двигуном V8 5.0 Twin-Turbo (тисяча шістьдесят-дві к.с., 1036 Н • м), заднім і повним приводом зможе розганятися до 60 миль в годину (96,5 км / год) за 2,3 з і досягати максимальних 230 миль / год (370 км / ч). Тираж буде обмежений 49 екземплярами, а стартова ціна перевищить мільйон євро. Хто-небудь вірить, що Амір Наран, 34-річний уродженець Зімбабве, побудував таке з нуля?
Naran скористається компонентами від BMW фото №2
Амір в інтерв`ю журналу Forbes розповів, що є засновником фірми Vimana Private Jets, що продає літаки в лізинг, але про будівництво автомобілів мріє з дитинства і був багатообіцяючим гонщиком в підлітковому віці. Перед відкриттям компанії Naran Automotive бізнесмен радився з Єном Келламом (JLR) і Адріаном ван Хойдонк (BMW).
Naran скористається компонентами від BMW фото №3
Розробка купе почалася три роки тому в гаражі на заході Лондона. Головним інженером проекту став виходець з групи Jaguar Land Rover Стів Пегг. Проектуванням шасі, що включає койловеров Öhlins, займалася фірма EY3 Engineering, а углеродокераміческіе гальма поставила AP Racing.
Naran скористається компонентами від BMW фото №4
Видання Autocar з`ясувало, що в конструкції Нара широко використовуються компоненти BMW. Так, структура кузова запозичена у купе восьмої серії, а двигун - це бітурбомотор V8 4.4 сімейства S63, знайомий по BMW M8 і M5, але оптимізований німецьким бюро Racing Dynamics. Як і «емки», Naran отримає восьмиступінчастою "автомат" ZF. Втім, нових деталей, зроблених на замовлення (і не в BMW), теж має вистачати. Якщо не завадить пандемія, на початку 2021-го гіперкар покаже себе на Нордшляйфе. Амір сподівається на рекорд.