Porsche виведе персоналізацію на новий рівень | BOSS AUTO
укр|

Porsche виведе персоналізацію на новий рівень

Porsche виведе персоналізацію на новий рівень фото №1
Коли ви купуєте дорогий автомобіль, то не проти мати можливість кастомизировать якісь деталі. Наприклад, приємно вибрати особливе поєднання кольорів і матеріалів в салоні або реалізувати власну задумку з оформлення зовнішньої фурнітури. Відділення, готове працювати з подібним польотом клієнтської думки, є і у компанії Porsche, точніше у неї їх тепер чотири - до центрів Porsche Exclusive Manufaktur, Porsche Tequipment і Porsche Classic додався Porsche Sonderwunsch. У перекладі з німецького це означає «спеціальний запит». Тут будуть будувати машини в одиничних екземплярах по проектам замовників.
Porsche виведе персоналізацію на новий рівень фото №2
Ймовірно, про це крилі німецької компанії ви раніше не чули, але воно вже було в 1970-х - спадковість повинна припасти до душі забезпеченим ентузіастам. Відзначимо, що програма буде доповнювати вже існуючі, а її основним напрямком стануть технічні доопрацювання. Тому у неї майже відсутня «фейс-контроль» - на роботи приймаються не тільки нові, але й старі автомобілі, включаючи класичні моделі Porsche. Без уваги не залишаться і любителі позашляхових пригод.
Porsche виведе персоналізацію на новий рівень фото №3
Щоб не вийшло казусу з будівництвом репліки вже існуючої машини, буде вестися спеціальний архів розробок, і менеджери відразу попередять замовника про те, що його проект може виявитися не таким ексклюзивним, як того хотілося б. Взагалі, це малоймовірно, якщо враховувати можливість розробки клієнтом, наприклад, унікальною фарби кузова або навіть якогось невипробувані раніше технічного рішення. До речі, вже після видачі готової моделі власник має право запросити фахівців підрозділу для обслуговування або донастройки автомобіля - така практика буде в порядку речей.