Chevrolet зупинив прийом замовлень на Malibu | BOSS AUTO
укр|

Chevrolet зупинив прийом замовлень на Malibu

Chevrolet зупинив прийом замовлень на Malibu фото №1
Модель Chevrolet Malibu випускається з 1978 року та змінила шість поколінь. В даний час на ринку США представлений седан 2022 модельного року і на ньому 44-річна історія моделі може закінчитися. Як повідомляє видання Cars Direct із посиланням на представника концерну General Motors, компанія Chevrolet більше не приймає замовлення на модель Malibu. У компанії це рішення пояснили тим, що «вже отримали достатню кількість заявок на актуальну версію седана». При цьому журналісти трактували це як натяк на відставку моделі Chevrolet Malibu.
Chevrolet зупинив прийом замовлень на Malibu фото №2
Чутки про те, що Chevrolet Malibu знімуть з виробництва без наступника, ходять ще з 2020 року через популярність седана, що знижується. Так, за 2019 рік у всьому світі було продано 131 тис. 917 екземплярів моделі, що на 8,7% менше, ніж у 2018 році. У США за той же рік реалізували 120 тис. 302 машини, у 2020 році – 102 тис. 652 од., а у 2021 році – всього 39 тис. 376 таких машин.
Chevrolet зупинив прийом замовлень на Malibu фото №3
На тлі популярності кросоверів, компанія Chevrolet вже урізала лінійку легковиків: у відставку відправили моделі Cruze, Impala, Volt і Sonic. Крім цього, в список потрапив і Spark: це найдешевша модель в американській лінійці бренду, її знімуть з конвеєра в серпні 2022 року. Якщо до зазначеного списку приєднається і модель Malibu, то седанів у марки Chevrolet в США не залишиться.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.