Німецька компанія Opel підготувала водневу версію свого найпопулярнішого комерційного фургону Vivaro. Автомобіль абсолютно нешкідливий для навколишнього середовища і здатний подолати до 400 км за циклом WLTP.
Про це повідомляє прес-служба виробника. У Opel готові запропонувати покупцям електромобіль, який не потрібно довго заряджати. Як альтернативний варіант традиційним "батарейним" моделям компанія підготувала версію Vivaro-e Hydrogen з водневими паливними елементами.
Завдяки компактним розмірам обладнання для отримання електроенергії з водню та повітря, новинка нічим не поступається за своїми можливостями та вантажопідйомністю моделям із традиційними ДВЗ або електромобілям. При цьому на зарядку балонів воднем потрібно більше часу, ніж на заправку бака дизельним або бензиновим паливом.
Vivaro-e Hydrogen здатний долати при повністю заправлених балонах 400 км за циклом WLTP. Заправка займає лише 3 хвилини. Вантажне відділення фургона має об`єм 5,3 або 6,1 м3 залежно від версії, яке вантажопідйомність досягає 1000 кг. Крім того, автомобіль здатний буксирувати у себе до 1000 кг. Новинка буде запропонована у двох варіантах довжини – 4,95 та 5,30 метрів.
Vivaro-e Hydrogen створено на базі електромобіля Opel Vivaro-e, який минулого року здобула престижний титул "Фургон року". Батарею замінили на кілька балонів для зберігання 4,4 кг водню, що перебуває під тиском 700 бар.
Виробництво Opel Vivaro-e Hydrogen вже розпочалося на заводі Opel Special Vehicles (OSV) у Рюссельсхаймі. Новинка поповнить сімейство електромобілів бренду, в якому вже є моделі Combo-e Cargo, Vivaro-e і Movano-e. Крім того, компанія має намір до 2024 року запропонувати покупцям Opel електричні версії всіх пасажирських та комерційних моделей.

Як повідомляв раніше OBOZREVATEL, компанія Opel відкрила прийом замовлень на електричний Combo-e Cargo.