Пікап Hyundai Santa Cruz виявився поза конкуренцією | BOSS AUTO
укр|

Пікап Hyundai Santa Cruz виявився поза конкуренцією

Пікап Hyundai Santa Cruz виявився поза конкуренцією фото №1
Пікапи в США розділені на дві категорії - средньорозмірні і повнорозмірні. І в кожному класі вже давно розподілені основні місця на ринку. Тому компанія Hyundai не стала брати участь в заварушці, а пішла в обхід - підготувала для Північної Америки пікап Santa Cruz і заснувала під нього сегмент Sport Adventure Vehicle. Новинка побудована на базі кросовера Hyundai Tucson з повністю незалежною підвіскою і поперечно розташованим двигуном. Найближчий по суті і начинці опонент - Honda Ridgeline. Але якщо японська модель в довжину досягає 5334, то корейська - всього 4971. Тобто в Штатах у Санта Круза немає прямих конкурентів.
Пікап Hyundai Santa Cruz виявився поза конкуренцією фото №2
А ще Santa Cruz відчутно поступається Ріджлайну по ширині, висоті і розміром колісною базою - 1905 1694 і 3005 мм відповідно. Більш того, платформа від легковика з багаторичажка ззаду не має на увазі велику вантажопідйомність - лише 640 кг. І довжина вантажної платформи скромна - 1323 мм. Щоб було зрозуміліше: у відсіку для скарбу у Санта Круза навіть велосипед повністю не поміщається. Тому для нього можна замовити спеціальне кріплення на задньому борту. Справедливості заради відзначимо, що у Хонди велосипед теж в кузов не встане (без знімання переднього колеса), хоча довжина площадки під вантажі налічує 1615 мм.
Пікап Hyundai Santa Cruz виявився поза конкуренцією фото №3
Для пікапа Hyundai є два силові агрегати. Базові машини оснащуються атмосферником 2.5 GDI віддачею 193 л.с. і 244 Н • м і восьмиступінчастою «автоматом». Версіями дорожче покладено турбомотор 2.0, що розвиває 279 сил і 420 ньютон-метрів, і восьмідіапазонний преселективний «робот». Залежно від двигуна Santa Cruz може буксирувати причіп масою одна тисяча п`ятсот вісімдесят вісім або 2267 кг. Обидві версії за умовчанням передньопривідні, а за доплату - повнопривідні з муфтою підключення задньої осі.
Пікап Hyundai Santa Cruz виявився поза конкуренцією фото №4
У Сполучених Штатах і Канаді продажі моделі Hyundai Santa Cruz стартують влітку 2021 року. Пікап буде продаватися виключно у виконанні з дворядною кабіною і п`ятимісцевим салоном, а в список базового оснащення увійдуть системи автоторможенія і утримання в межах смуги, мультимедіа з восьмидюймовим дисплеєм і бездротової підтримкою Apple CarPlay, Android Auto. Опціонально ж доступні двозонний клімат-контроль, шкіряна оббивка сидінь, цифрова панель приладів, передні крісла з підігрівом, електроприводом і вентиляцією і світлодіодні фари.