Tesla Cybertruck обзаведеться повнокерованим шасі | BOSS AUTO
укр|

Tesla Cybertruck обзаведеться повнокерованим шасі

Tesla Cybertruck обзаведеться повнокерованим шасі фото №1
Глава Тесли Ілон Маск заявив в твіттері, що серійний пікап Tesla Cybertruck виявиться майже таким, як було показано. А ще порадував шанувальників марки повідомленням, що в моделі буде впроваджено повнокероване шасі (тобто керовані задні колеса, rear wheel steering). Це відповідь на «джіемовскій» режим CrabWalk в новому електричному Хаммері. Маск не пояснив, чи будуть колеса тільки повертатися в протилежну сторону для скорочення радіусу розвороту або з`явиться функція руху по діагоналі, як у Хаммера, але в будь-якому випадку маневреність підвищиться. Навряд чи, звичайно, Cybertruck освоїть танковий розворот на місці (Tank Turn), як на моделях марки Rivian, оскільки у Тесли буде максимум три електромотора (один спереду і два ззаду), тоді як у Рівіанов їх чотири (по одному на колесо).
Tesla Cybertruck обзаведеться повнокерованим шасі фото №2
У моделі Cybertruck буде реалізовано багато інших «чудових речей», - сказав Маск, не пояснивши, ніяких деталей. Нагадаємо, для випуску Кібертрака і інших Тесла компанія будує завод в Техасі (Giga Austin, він зображений в останньому колажі, де з Кібертраком позують робочі, що зводять завод). Базова версія пікапа оцінена в $ 39 900, середня в $ 49 900, а старша тримоторний - в $ 69 900. Ще $ 10 000 попросять за автопілот, який буде розвиватися і оновлюватися «по повітрю». Старт виробництва запланований на кінець 2021 року.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.