Mazda 6 змінить покоління через кілька місяців | BOSS AUTO
укр|

Mazda 6 змінить покоління через кілька місяців

Mazda 6 змінить покоління через кілька місяців фото №1
Четверте покоління сімейства Mazda 6 дебютує в першій половині 2022 року, повідомляє японське видання Spyder7. Машина повинна використовувати заднеприводную архітектуру з поздовжньою компонуванням (FR Large Architecture), про яку компанія вже трохи розповідала. Відповідно до стратегії електрифікації, Mazda 6 отримає гібридні надбавки до всіх своїх моторам, в тому чи іншому вигляді, від помірних 48-вольтів схем на молодших модифікаціях до заряджається від мережі гібрида.
Mazda 6 змінить покоління через кілька місяців фото №2
Для Мазди 6 це буде довгоочікувана зміна покоління, адже актуальна, третя, генерація була представлена ​​в серпні 2012 року. У «четвертої» Мазди 6 під капотом пропишуться рядний шестициліндровий мотор 3.0 з технологією Skyactiv-X (бензиновий із запалюванням від стиснення), рядний шестициліндровий дизель 3.0 (обидва з помірною гібридною системою).


Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.