Ford Equator Sport виявився компактніше неспортивної тезки | BOSS AUTO
укр|

Ford Equator Sport виявився компактніше неспортивної тезки

Ford Equator Sport виявився компактніше неспортивної тезки фото №1
Підприємство JMC Ford сертифікувало в MIIT новий кросовер Ford Equator Sport, який, на перший погляд, здається версією паркетника Ford Equator. Зовнішня схожість з загальної «філософією дизайну» Progressive Energy in Strength ( «прогресивна енергія в силі»), яку поділяє і універсал Ford Evos. Крім того, об`єднуючу роль відіграє план China 2.0, що відображає прагнення «блакитного овалу» до зростання продажів в КНР. Проте Equator Sport і Equator - різні средньорозмірні моделі.
Ford Equator Sport виявився компактніше неспортивної тезки фото №2
Бензиновий турбомотор 1.5 EcoBoost (170 к.с., 260 Н • м), позначений кодом 4G15F6L, ймовірно, наділений трьома циліндрами і, як на компакті Bronco Sport, спарений з восьмиступінчастою «автоматом», але при передньому приводі. Старший Equator зараз оцінюється в 169 800-221 800 юанів , Escape «починається» з тієї ж суми, але «закінчується» на 218 800 (2,44 млн). Equator Sport, по ідеї, буде дешевше. Судячи з реакції місцевих ЗМІ, прем`єра відбудеться зовсім скоро.


Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.