Lingenfelter створила Cunningham 60th Anniversary Corvette | BOSS AUTO
укр|

Lingenfelter створила Cunningham 60th Anniversary Corvette

Lingenfelter створила Cunningham 60th Anniversary Corvette фото №1
Світовий гоночний дебют моделі Chevrolet Corvette (першого покоління, С1) відбувся 25 червня 1960 року, коли американська команда B.S. Cunningham вивела на старт «24 годин Ле-Мана» три Корвета C1 Coupe. Два з них зійшли з дистанції через пожежу і аварії, а третій - переміг у своєму класі, посівши також восьму сходинку в абсолютному заліку. На честь цієї події ательє Lingenfelter Performance Engineering трохи запізнилося (мабуть, через епідемію) створило пам`ятну лімітовану серію сучасного Корвета C8.
Lingenfelter створила Cunningham 60th Anniversary Corvette фото №2
Природно, шильдики і таблички серії Cunningham 60th Anniversary можна знайти на кузові і в дверному отворі Корвета. Ательє додало від себе антикрило з перевернутим кріпленням, колісні диски HRE, що наслідують колесам шістдесятих в дизайні, вихлоп Lingenfelter 4 Valve Corsa (з різними версіями патрубків), гальмівні супорти Alcon (шести- і чотирьохпоршневі, спереду / ззаду), комплект заниження передньої підвіски. Потужність атмосферника V8 6.2 виросла з 497/502 к.с. (Базовий C8 / с вихлопом Performance) до 608 сил. Момент не вказано (в исходнике - 630/637 Н • м). Lingenfelter Cunningham 60th Anniversary Corvette буде випущений тиражем всього 60 екземплярів. Ціна - $ 159 995.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.