Shelby American поверне суперкар GT500KR на дороги | BOSS AUTO
укр|

Shelby American поверне суперкар GT500KR на дороги

Shelby American поверне суперкар GT500KR на дороги фото №1
Вперше Shelby GT500KR на базі Мустанга представили світові 1968-го. Останні дві літери в індексі без зайвої скромності отримали розшифровку King of the Road. Наступ другого «короля» довелося чекати до 2007 року - серія була перезапущена до 40-річчя першого спорткара Shelby, що зійшов з конвеєра, під заступництвом Форда. Тепер в історію готові вписати третю генерацію моделі, тільки цього разу цим займеться саме Shelby American. Обмежений тираж купе присвячений 60-річчю майстерні.
Shelby American поверне суперкар GT500KR на дороги фото №2
Якщо у звичайного купе Shelby GT500 на озброєнні 770 л. (847 Н•м), то ювілейна дводверка може похвалитися потужністю понад 913 сили. Точні характеристики оголосять пізніше. В основному надбавка досягнута рахунок зміни стандартного приводного нагнітача на елемент Whipple 3.8 з проміжним охолоджувачем. Свій внесок зробили нові системи впуску та випуску Borla. Все це з першого лютого можна придбати у вигляді пакета, який належить будь-якому Shelby GT500, випущеному з 2020-го по 2022 рік. Тираж – 180 комплектів. Ціна — $54 995. При цьому купе без доопрацювань є від $72 900.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.